Loading...

TO, CO DLA MNIE WAŻNE

Pracując jako trener i coach ważne jest dla mnie, aby w kontakcie z drugim człowiekiem tworzyć atmosferę zaufania i otwartości , która otwiera komfortową przestrzeń do rozwoju . Jednocześnie w sposób kreatywny pozwala mi wykorzystywać różnorodność narzędzi pracy w taki sposób, aby rozwój był fascynującą podróżą do odkrywania siebie i własnego potencjału.

TO, CO MNIE WYRÓŻNIA

Unikalną wartością współpracy ze mną jako z trenerem, coachem oraz doradcą jest tzw. wysoka świadomość biznesowa , którą nabyłam pracując przez ponad 18 lat w środowisku biznesowym na średnich i wyższych szczeblach zarządzania strukturami HR. Odpowiadałam m.in. za przygotowanie, wdrożenie i utrzymanie m.in. takich projektów jak; system ocen pracowniczych, rozwój talentów, zarządzanie przez cele, programy rozwojowe, adaptacja pracowników do zmian, procesy rekrutacyjne, outplacement .

Moje doświadczenie zawodowe w połączeniu z szeroką wiedzą na tematy związane z rozwojem osobistym i zawodowym, pozwalają mi lepiej zrozumieć i wspierać swoich klientów w definiowaniu celów, tworzeniu strategii ich osiągania, przy zachowaniu zadowalającej efektywności. Posiadam szerokie doświadczenie w pracy z ludźmi na różnych szczeblach zarządzania, w wielu branżach . Moja praca od zawsze związana była z ludźmi i dla ludzi.

To, CO GWARANTUJE MÓJ PROFESJONALIZM

Gwarancją mojego profesjonalizmu i wysokich kwalifikacji jest m.in. członkostwo w International Coach Federation - największej na świecie organizacji zrzeszającej profesjonalnych coachów. Obecnie w procesie akredytacji ACC (Associate Certified Coach ). ICF zobowiązuje mnie do przestrzegania Kodeksu, a co za tym idzie szczególnej dbałości o etyczne aspekty pracy z drugim człowiekiem . Kodeks Etyki ICF

Szkolenia

Jako trener, stawiam na wysoką jakość zawartości merytorycznej oraz praktyczne zastosowanie metod oraz narzędzi . W swoich autorskich programach szkoleniowych wykorzystuję szereg ćwiczeń, studia przypadków, gier symulacyjnych oraz szkoleniowych - a to wszystko wypracowane przez lata doświadczeń. Pracuję również w oparciu o metodologię DISC . Na swoim koncie mam wypracowanych ponad 3000 godzin szkoleniowych . Kontakt z grupą to dla mnie nieustające źródło inspiracji, nauki, satysfakcji i radości.

więcej >

Coaching

Jako Coach prowadzę procesy coachingowe dla kadry menedżerskiej oraz klientów indywidualnych. Ukończyłam Studia Zawodowe Coachingu w prestiżowym Instytucie Mukoid w Krakowie. Uważam coaching za jedną z najskuteczniejszych i najszybszych metod rozwoju potencjału jednostek i zespołów pracowniczych. Wybrałam ten zawód, ponieważ uwielbiam wzmacniać innych w drodze do realizacji ich celu. Certyfikaty

więcej >

Disc

Jako certyfikowany asesor narzędzia diagnostycznego D3/DISC/TEAM/VALUES/BAI®. W mojej pracy dużą uwagę przykładam do efektywności, stąd m.in. korzystam z zaawansowanych metod rozwoju osobistego narzędzia Disc D3/DISC/TEAM/VALUES/BAI® tak, aby w porozumieniu z klientem, czy też członkami zespołu, liderem, a także zleceniodawcą osiągnąć jak najszybciej zamierzony rezultat. D3/DISC/TEAM/VALUES/BAI®

Wierzę, że w każdym z nas, a także w wielu grupach tkwi duży, często nieodkryty i niedoceniany potencjał, który daje możliwość znacznego zwiększenia skuteczności działania dzięki synergicznemu współdziałaniu jego członków. A wszystko w odpowiedniej, komfortowej Przestrzeni sprzyjającej Rozwojowi…..

więcej >