Loading...

Coaching

Coaching jest interaktywnym procesem, który pomaga pojedynczym osobom, zespołom i organizacjom w przyspieszeniu tempa rozwoju i polepszeniu efektów działania. Jest silnym impulsem wspierającym rozwój umiejętności, kompetencji i potencjału ludzi, w każdym obszarze ich życia i działalności.

Dzięki coachingowi klienci ustalają konkretniejsze cele, optymalizują swoje działania, podejmują trafniejsze decyzje i pełniej korzystają ze swoich naturalnych umiejętności.

Cele coachingowe klientów są różne, dot. np zagadnień związanymi z biznesem (Biznes coaching, Executive coaching) rozwojem kariery (Coaching kariery), finansami, zdrowiem, relacjami interpersonalnymi (life coaching).

Coaching to proces, nie jednorazowe spotkanie. Odbywa się w formie indywidualnych sesji coachingowych, których ilość uzależniona jest od stopnia złożoności celów klienta.

Coach m.in. poprzez zadawanie odpowiednich pytań oraz manewrując dostępnymi narzędziami wspiera klienta w popatrzeniu na siebie i swoje otoczenie z szerszej perspektywy. Po to by Klient nabrał dystansu do istniejących wyzwań, celów, zadań i wypracował nowe pomysły i rozwiązania do wdrożenia .

Jakie masz cele ?

Coaching menedżerski

Co chcesz osiągnąć? Jak szybko? W jaki sposób?
Co będzie możliwe,jak już osiągniesz swój cel?

czytaj >

Coaching kariery /career coaching

Co musi się zmienić? Co chcesz zamiast tego?
Po czym poznasz, że coś się zmieniło?

czytaj >

Coaching życiowy /life coaching

Czego tak naprawdę pragniesz? Co jest w tym wszystkim dla Ciebie najważniejsze? Co zamierzasz z tym zrobić? Kiedy?

czytaj >